OleoWita

Szczególnie polecamy

 

 

Zdjęcie

Olej lniany
Tłoczony metodą „na zimno” zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe: linolenowy (omega-3) i linolowy (omega-6) oraz oleinowy (omega-9), jak również nasycone kwasy tłuszczowe.

 

Olej z pestek malin
Tłoczony metodą „na zimno” zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe: linolenowy (omega-3), linolowy (omega-6). Zawiera wyjątkowo wysoki poziom karotenoidów, alfa i gamma tokoferolu.

O nas

Zdjęcie

W ostatnich latach wzrasta zainteresowanie tematem ekologii, ochrony przyrody jak również zdrową żywnością.

Dlatego nasza firma wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferując naturalne produkty otrzymywane w tradycyjny sposób. Zainteresowanie tego typu tematem wynika zarówno z życiowej pasji jak i zdobytego wykształcenia.

Firma powstała dzięki dotacji unijnej w projekcie „Kapitalny Biznes!”. Tam nasz pomysł został poddany ocenie i weryfikacji przez zespół doświadczonych ekspertów. Zaufano nam i poparto nasze działania za co z tego miejsca Im dziękujemy!

Siedziba naszej firmy mieści się w sercu Doliny Baryczy miejscu szczególnie cennym ze względu na panujący tu jedyny w swoim rodzaju krajobraz przyrodniczy.

Dolina Baryczy to obszar objęty ochroną w ramach Europejskiej Sieci Natura 2000. Różnorodność stawów, mokradeł, łąk i lasów sprzyja rozwijającej się tu znacznej rozmaitości biologicznej. Najcenniejszym obszarem jest największy w Polsce rezerwat przyrody Stawy Milickie, cechujący się znacznym bogactwem przyrodniczym.

Z tego bogactwa pozyskujemy to, co najcenniejsze by móc to Państwu ofiarować za pośrednictwem naszych produktów.

Przy produkcji tak ściśle związanej z surowcami naturalnymi ich jakość i pochodzenie jest bardzo ważne, dlatego dokładamy wszelkich starań by surowce wykorzystywane w naszej firmie pochodziły od lokalnych dostawców i pozyskiwane były na teranie Doliny Baryczy.

Specjalizujemy się głównie w produkcji olejów zimnotłoczonych otrzymywanych z wyselekcjonowanych nasion oraz pestek, jak również wytwarzamy mielone preparaty ziołowe oraz naturalne peelingi.

Stawiamy na naturalne produkty oraz ich wysokie walory zdrowotne zgodnie z naszym hasłem „Jakość życia z natury".